Kalendarz Imprez

Weselny Drugi Taniec NOWOŚĆ w ofercie

Taniec panny młodej z ojcem zawsze jest niezwykle wzruszającym momentem. Choć ta tradycja jest typowo amerykańska, również w Polsce zdarzają się wesela, na których chwila ta jest niemal tak samo ważna jak pierwszy taniec nowożeńców. Można powiedzieć, że jest to moment pożegnania ulubionej "córeczki tatusia". 


Taniec z tatą może przybierać różne formy. Kiedy zabrzmi ulubiona piosenka, panna młoda może poprosić tatę do tańca. Ostatnio jednak furorę robią układy taneczne, które już wcześniej przygotowuje córka z ojcem. A co byście powiedzieli na taneczną niespodziankę?    
Cały układ może być mixem  różnych piosenek, gdzie zarówno panna młoda, jak i jej ojciec, dają popis swoich tanecznych talentów, ale może być tez jednym wybranym stylem muzyki i  tańca. Taka niespodzianka na weselu z pewnością zaskoczy wszystkich gości i sprawi, że będzie to niezapomniana zabawa. Zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się z ofertą:


Pakiet 6h 800 zł (choreografia drugiego tańca )
Pakiet 10h 1300 zł ( choreografia + taniec użytkowy )
Dla par, które realizują u nas swój pierwszy taniec i mają wykupione pakiety 6 lub 10h, Pakiet Drugi Taniec 6h w cenie 700 zł, pakiet Drugi Taniec 10h 1200 zł. 


© Candela Kielce 2011 - 2021 / Zouk Poland Zone 2011 - 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl