Zespół Candela Junior

Zespół Candela Junior

Taniec to nie tylko hobby, alternatywa na wolny czas po szkole czy nauka kroków, schematów i choreografii. Taniec pozwala odkryć talent u dziecka, rozwijać zdolność artystyczną i aktywność ruchową, dodaje pewności siebie i pozwala pokonać nieśmiałość. Taniec uwrażliwia na muzykę, uczy odpowiedzialności, dyscypliny, współpracy, zasad fair play oraz zdrowej rywalizacji z rówieśnikami. Pozytywnie wpływa na postawę ciała, uczy dobrych manier i kultury osobistej.

Zapraszamy do zespołu wszystkie dzieci i młodzież, które wykazują predyspozycje ruchowe i zainteresowanie tańcem. Oferujemy fachową opiekę trenerską, możliwość szkoleń z najlepszymi światowymi instruktorami, a także uczestnictwo w profesjonalnej grupie turniejowej, której członkami są tancerze z wieloma sukcesami i tytułami mistrzowskimi.

Trenerem grupy jest Magdalena Wójcikiewicz.

Wszyscy tancerze naszych zespołów reprezentują miasto i Polskę na Krajowych i Międzynarodowych Mistrzostwach Tańców Par i Formacji, i mają w swoim dorobku ogromne sukcesy.

 

Choreografie wykonywane przez grupy, to mieszanka gorących i zmysłowych karaibskich rytmów: salsa, bachata, merengue, zouk, reggeaton, cha-cha afrokubańska, latin jazz.
Wszyscy są licencjonowanymi tancerzami Polskiego Związku Tańca oraz International Dance Organization (Światowej Organizacji Tańca).

Corocznie na turniejach, grupa prezentuje się w kilku kategoriach wiekowych i stylach: formacje, mini formacje, duety i solo.

Kontakt z nami

Zadzwoń

Recepcja 41 342 51 63

Właściciele:

Michalina Podolska-Borecka 888 509 939

Kamil Borecki 660 691 520

Adres

ul. Daleka 40 II piętro
25-319 Kielce

}

Godziny otwarcia

Pon - Pt 16:00 - 22:00

Sob-Nd 9:00 - 20:00*

*(w przypadku odbywających się zajęć)

Copyright © 2024 - Candela Studio Tańca Kielce - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna