Kontakt

Kontakt z nami

Adres

Studio Tańca CANDELA
ul. Daleka 40 II piętro
25-319 Kielce

Telefon

Recepcja czynna od 16:00 41 342 51 63

Więcej

Michalina Podolska-Borecka właściciel: tel. 888-509-939
Kamil Borecki właściciel: tel. 660-691-520
Jeżeli nie odbieramy, to znaczy że prowadzimy zajęcia 🙂

Napisz do nas

11 + 4 =

F.A.Q.

Czy można zapisać się na kurs bez partnera/partnerki?

Tak. Na kurs zapisują się często zarówno same partnerki, jak i partnerzy. W ostatnim czasie zdarza się, że jest przewaga partnerów, szczególnie na tańcu towarzyskim. Zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować „pary” na kursie. W przypadku braku partnera/partnerki skontaktuj się z nami.

Jak się ubrać, jakie buty należy założyć?

Obowiązkowe jest obuwie na zmianę (z elastyczną, jasną podeszwą). Polecamy obuwie taneczne, lekkie półbuty (nie na ciemnej brudzącej gumie) lub lekkie obuwie sportowe. Panie tańczące w obuwiu na obcasie: konieczne jest założenie silikonowych nakładek na obcasy.
Strój wygodny, luźny, nie krępujący ruchów, ubiór codzienny. 

Pierwsze zajęcia – o czym pamiętać?

Prosimy, abyście na pierwsze zajęcia przybyli 20 minut wcześniej. Da to nam i Wam czas na spokojne wypełnienie kwestionariusza, podpisanie regulaminu, rozliczenie opłat oraz wydanie karnetu. Na każde następne zajęcia okazujecie tylko wydany karnet.

Rezygnacja z kursu

Chęć rezygnacji z kursu należy nam zgłosić osobiście na recepcji lub mailowo. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane wejścia na karnecie. Możesz wykorzystać je na innych zajęciach, w okresie ważności karnetu

Copyright © 2024 - Candela Studio Tańca Kielce - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna