Kalendarz Imprez

Kamil Borecki

Salsa LA, Bachata, Zouk, Taniec Towarzyski, Candela Team Pary


Założyciel Szkoły CANDELA. Aktywista Salsy i Bachaty w Kielcach. Dyplomowany Instruktor Tańca Jazzowego, utytułowany tancerz z 20-letnim stażem tańca, posiadający zawodową klasę taneczną B w tańcu towarzyskim, ogromny dorobek osiągnięć i długoletnią ogólnopolską i międzynarodową praktykę instruktorską z zakresu tańców karaibskich. Orgnizator Krajowych Mistrzostw Polski - eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata w Tańcach Par 2013. Sędzia I kategorii i Sekretarz Zarządu Polskiego Związku Tańca Freestyle. Międzynarodowy Sędzia Tańca IDO. Inżynier Technik Komputerowych i Telekomunikacji. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych turniejów tańca.

Od 2006 roku specjalizuje się w tańcach kubańskich i karaibskich:

  • Salsa LA
  • Bachata
  • Merengue
  • Zouk

Kamil i jego partnerka Michalina, są prekursorami i pionierami Zouk Lambady w Polsce oraz Bachaty, Salsy, Latin Show i Merengue w Kielcach. Jako jedyni w Polsce międzynarodowi instruktorzy Zouk, całe swoje doświadczenie oraz umiejętności zdobywane latami, poparte wieloma szkoleniami u najlepszych, przekazują miłośnikom tańca ucząc oraz występując na Międzynarodowych Festiwalach Tańca w Polsce i za granicą. Od 2008 roku pod nazwą ZOUK POLAND ZONE, tworzą polską scenę Zouk Lambady, organizując w Polsce warsztaty „Movimiento Zouk”. Jako instruktorzy wyróżniają się wyjątkowym poczuciem humoru, a największy nacisk na zajęciach kładą na użyteczność tańca, prowadzenie i podążanie w parze.

Osiągnięcia:
- Dwukrotne Mistrzostwo Polski w Bachata (Gniezno'08 i Wołomin'09).
- Vice Mistrzostwo Świata w Bachata (Moskwa'09).
- Vice Mistrzostwo Świata w Salsie (Moskwa'09).
- Mistrzostwo Świata w Zouk Lambada (Nauders'08).
- Dwukrotny srebrny medal Międzynarodowego Grand Prix Salsy "Primavera Salsa Open" w Salsie LA.

W 2010 roku został nagrodzony przez Polskie Towarzystwo Taneczne Okręg Freestyle za wybitne osiągnięcia i propagowanie polskiego tańca w Europie i na Świecie.

Kamil od 4 lat jest trenerem i choreografem mistrzowskiej grupy CANDELA TEAM  w kategorii IDO Tańce Par , która ma na swoim koncie tytuły, m.in. Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Świata.

Dla Kamila najważniejszym elementem pracy  instruktorskiej jest stworzenie miłej atmosfery na zajęciach oraz dobra zabawa.


© Candela Kielce 2011 - 2021 / Zouk Poland Zone 2011 - 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl