Kalendarz Imprez

O nas

Studio Tańca Sportowego Mistrzów Świata

serdecznie zaprasza do wspólnej przygody z tańcem

To Szkoła Tańca, oferująca naukę tańca  sportowego solo i w parach, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na kursy tańca dla dorosłych oraz do dziecięco-młodzieżowych zespołów tańca sportowego.
Założyciele – Michalina i Kamil, to Mistrzowie Świata IDO w Tańcach Par, znani, doświadczeni i cenieni w Polsce, międzynarodowi instruktorzy, sędziowie i artyści.

" CANDELA to przede wszystkim miejsce spotkań społeczności ludzi kochających tańczyć. Naszą misją jest zarażanie pasją do tańca, dawanie alternatywy na wolne chwile po pracy czy szkole, z przyjaciółmi i najbliższymi. Taniec jest wspólnym mianownikiem, który bez względu na wiek, zawód, miejsce zamieszkania czy styl tańca pozwala nam wspólnie się poznawać, integrować, nawiązywać znajomości i przyjaźnie. Połączyła nas miłość do tańca, a dziś pragniemy dzielić się tą wspaniałą pasją z wami wszystkimi "
                                                                                                                                                                                                                                              -  Michalina i Kamil Boreccy


DLACZEGO CANDELA?

1. Oferujemy szeroką gamę zajęć prowadzonych przez starannie wyselekcjonowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, w której skład wchodzą trenerzy specjaliści od Salsy LA, Bachaty, Merengue, Zouk, Dancehall, Zumby, Tańca Towarzyskiego, Break Dance, Belly Dance i innych - utytułowani tancerze oraz dyplomowani instruktorzy, trenerzy i sędziowie Polskiego Związku Tańca oraz International Dance Organisation – aktualni Mistrzowie Polski i Świata .

2. Jesteśmy członkiem PZTan Polskiego Związku Tańca oraz IDO International Dance Organisation.

3. Gwarantujemy nowoczesną, profesjonalną klimatyzowaną salę taneczną o pow. 100m², parkiet taneczny, lustra, szatnię oraz miłą obsługę.

4. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dla par i solo, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Naszą misją jest popularyzacja tańca. Jesteśmy ambitni, cierpliwi, pracowici i dbamy o jakość prowadzonych zajęć. Profesjonalnie doradzimy i dołożymy wszelkich starań, żeby wszyscy nasi kursanci byli zadowoleni.

6. Dzięki aktywnej współpracy z wieloma szkołami i instytucjami tańca w Polsce i na świecie, mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracujemy w oparciu o autorskie, starannie wypracowane i sprawdzone programy nauczania, dostosowane do wieku i możliwości kursantów.

7. Posiadamy wiedzę i umiejętności, poparte wieloma szkoleniami u najlepszych polskich i zagranicznych autorytetów tańca. Nieustannie szkolimy się i rozwijamy, bo naszym motto jest: "Zawsze można jeszcze lepiej i więcej".

8. Zostaliśmy nagrodzeni przez Polskie Towarzystwo Tańca za propagowanie polskiego tańca w Europie i na Świecie.

9. Prowadzimy zajęcia również po angielsku i włosku.

10. Jesteśmy jednymi z was, współtworzymy społeczność pasjonatów tańca, która spędza czas wspólnie nie tylko na zajęciach, ale także organizowanych przez nas warsztatach, salsotekach, wieczorkach tanecznych i innych wydarzeniach taneczno-kulturalnych.

 Z A P R A S Z A M Y


© Candela Kielce 2011 - 2021 / Zouk Poland Zone 2011 - 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl