Kalendarz Imprez

Pierwszy Taniec dla narzeczonychPierwszy taniec śni Wam się po nocach?
Nie wyobrażacie sobie wspólnego tańca z teściową czy wujkiem?
Nasza oferta jest właśnie dla Was !!!!


Już wkrótce wasz „Wielki dzień”. Jesteście zabiegani i macie mnóstwo spraw na głowach. Nie zapomnijcie jednak o Pierwszym Tańcu… To moment, w którym wszyscy goście weselni patrzą tylko na was. Pierwszy taniec weselny to wyjątkowy i kluczowy moment każdego przyjęcia weselnego. Jest symbolem nierozerwalności związku małżeńskiego, jest doskonałym zwierciadłem relacji panujących w związku.

Jesteśmy doświadczonymi instruktorami i tancerzami z zakresu Tańców Par. Od 5 lat naszą specjalnością jest przygotowanie zakochanych do tego najważniejszego, pierwszego w ich wspólnym życiu tańca. Pomożemy wam zatańczyć po mistrzowsku !!!

  • Indywidualne Lekcje Tańca dla narzeczonych
Bardzo często pary krępują się tańczyć w grupie, mają ograniczony czas i nie mogą dołączyć na regularny kurs, lub po prostu chcą mieć trenera indywidualnego. Zapraszamy na nasze lekcje!!!
- dostosujemy się tylko i wyłącznie do Was,
- doradzimy w kwestii muzyki, jeśli nie posiadacie "własnej piosenki"
- ułożymy choreografię dostosowaną do Waszych umiejętności,
- częstotliwość zajęć dostosowujemy do Waszych możliwości,
- realizujemy również indywidualne i nietypowe choreografie.
 
  • Indywidulany Kurs Pierwszego Tańca
Oferujemy również prywatny kurs dla narzeczeństw - pakiet 6 lekcji w promocyjnej cenie 600zł od pary, pakiet 10 lekcji 1000 zł. Jest to świetny pomysł na regularne, dostosowane do pary lekcje odbywające się w wybranych przez parę terminach, dla wszystkich którzy chcą uczyć się intensywnie, chcieliby przygotować coś wyjątkowego lub nietypowego.

Lekcje prowadzą Michalina Podolska-Borecka i Kamil Borecki - Mistrzowie Świata IDO w Zouk oraz Vice Mistrzowie Świata w Salsie i Bachata.

kontakt ws. lekcji: 888-509-939 Michalina, 660-691-520 Kamil

© Candela Kielce 2011 - 2019 / Zouk Poland Zone 2011 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl