Kalendarz Imprez

VIII OTTN Move It Moszczenica 2019

Podsumowanie wyników naszych zawodników z VIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Move IT Moszczenica 2019 (25-26.05.2019), w którym wzięło udział ponad 1000 zawodników z 34 klubów.


Zespoły, Grupy i Formacje:
1 miejsce Candela Art II Zespoły II liga 11.-
3 miejsce Candela Art I ART grupa I liga 15.-
2 miejsce Candela Art I ART grupa I liga 16.+
3 miejsce Candela Art I ART formacja I liga 16.+
1 miejsce Candela Team Aktywne Mamy CARIBBEAN SHOW grupa Ekstra liga 31.+
1 miejsce Candela Team Master SALSA grupa Ekstra liga 16.+
1 miejsce Candelicious Team SYNCHRO DANCE grupa Ekstra liga 16.+
1 miejsce Candela Team Junior CARIBBEAN SHOW formacja Ekstra liga 15.-

Debiuty i Klasy Medalowe:
11.- Debiut JAZZ DANCE solo:
Ocena 6 Kin Nikola Candela Art II
Ocena 6 Ludwinek Zuzanna Candela Art II
Ocena 5 Mendalska Maria Candela Zagnańsk
Ocena 6 Kubara Julia Candela Art II
Ocena 6 Kowalska Maja Candela Art II
Ocena 6 Biłowicka Zofia Candela Art II
Ocena 6 Szcześniak Nikola Candela Zagnańsk
Ocena 5 Gębska Nadia Candela Zagnańsk
Ocena 4 Siwek Amelia Candela Art II

11.- kl. Złoto JAZZ DANCE solo:
2 miejsce Wychowaniec Zuzanna Candela Art I

11.- debiut Salsa solo:
Ocena 5 Mojecka Pola Studio Tańca Candela
Ocena 5 Kołodziej Natalia Studio Tańca Candela
Ocena 5 Szostak Zofia Studio Tańca Candela

11.- kl. Brąz Salsa solo:
3 miejsce Karyś Małgorzata Candela Junior
2 miejsce Tyczkowska Maja Studio Tańca Candela

11.- kl. Srebro Salsa solo:
2 miejsce Sarnot Marcelina Studio Tańca Candela

11.- kl. Złoto Salsa solo:
1 miejsce Wrona Natalia Studio Tańca Candela
2 miejsce Penkala Gabriela Studio Tańca Candela

12. - 15 kl. Złoto Salsa solo:
1 miejsce Marzec Natalia Studio Tańca Candela

Klasy sportowe:
10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz:
5 miejsce Wieczorek Maria Candela Art II

12.-13, Klasa: Solo B, Styl: Jazz:
4 miejsce Kwiecień Patrycja Candela Art I

12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz:
8 miejsce Kwiecień Patrycja Candela Art I

12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Jazz:
2 miejsce Brzeziński Hubert Candela Art I

16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern:
2 miejsce Wojciechowska Urszula Candela Art I
3 miejsce Duda Patrycja Candela Art I
5 miejsce Janowska Małgorzata Candela Art I

12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern:
2 miejsce Brzeziński Hubert Candela Art I

12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern:
4 miejsce Kwiecień Patrycja Candela Art I

12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa:
3 miejsce Brzeziński Hubert Candela Art I
5 miejsce Góral Oliwia Candela Junior

12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Salsa:
3 miejsce Sala Amelia Candela Junior
4 miejsce Karyś Katarzyna Candela Junior

16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa:
1 miejsce Szewczyk Julia Candela Master Team
2 miejsce Sowa Katarzyna Candela Master Team
3 miejsce Wydmańska Klaudia Candela Master Team

10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa:
5 miejsce Sarnecka Maja Candela Junior

16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa:
1 miejsce Waldon Wiktoria Candelicious Team
2 miejsce Koza Paulina Candelicious Team
4 miejsce Biskupska Aleksandra Candela Master Team
8 miejsce Machul Natalia Candela Master Team

12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show:
2 miejsce Lubiejewska Martyna Candela Junior
3 miejsce Kołodziej Julia Candela Junior
6 miejsce Święcka Milena Candela Junior

16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show:
1 miejsce Szewczyk Julia Candela Master Team
2 miejsce Wydmańska Klaudia Candela Master Team
7 miejsce Biskupska Aleksandra Candela Master Team

11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show:
2 miejsce Sarnecka Maja Candela Kids

12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa:
3 miejsce Lubiejewska Martyna Candela Junior

16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa:
1 miejsce Szewczyk Julia Candela Master Team
2 miejsce Sowa Katarzyna Candela Master Team

Gratulacje dla zawodników, rodziców i trenerów Michalina Podolska-Borecka Aleksandra Adamiec Anna Żurawska


© Candela Kielce 2011 - 2019 / Zouk Poland Zone 2011 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl