Kalendarz Imprez

I Ogólnopolski Turniej Tańca CRS CUP Jędrzejów

W minioną sobotę 11 maja 2019 blisko 90 zawodników z zespołów działających przy Studio Tańca Candela Kielce, Kraków, Sienno i Zagnańsk zaprezentowało swoje umiejętności startując w dyscyplinach Jazz, Salsa, Carribean Show i Bachata na I OTT CRS CUP Jędrzejów.


Podsumowanie wyników z I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca CRS CUP Jędrzejów 11.05.2019 zespołów działających przy Studio Tańca Candela Kielce, Sienno i Zagnańsk:

Zespoły i Grupy:
1 miejsce Candela Art. 2 Zespoły II liga 11.-
1 miejsce Candela Art. I / Studio Tańca Candela / Kielce Grupy ART. I liga 15.-
1 miejsce Candela Art. I / Studio Tańca Candela / Kielce Grupy ART I liga 16.+
2 miejsce Candela Art. I / Studio Tańca Candela / Kielce Formacje ART I Liga 16.+
1 miejsce Candela Team Master / Studio Tańca Candela / Kielce Caribbean Show grupy Ekstraliga 16.+
1 miejsce Zegary / Candela Sienno Synchro Dance formacja Ekstraliga 11.-
1 miejsce Candelicious / Studio Tańca Candela Synchro Dance grupa Ekstraliga 16.+
2 miejsce Golden Girls / Candela Sienno Synchro Dance grupa Ekstraliga 16.+
1 miejsce Candela Team Master / Studio Tańca Candela Salsa grupy Ekstraliga 16.+

GRAND PRIX I OTT CRS CUP Candela Team Master

Solo, duety i pary:
1 miejsce Góral Oliwia 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
4 miejsce Brzeziński Hubert 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
6 miejsce Yaba Sonia 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
7 miejsce Sułek Michał 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
1 miejsce Sułek Julia 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
3 miejsce Dziewit Martyna 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
4 miejsce Biskupska Aleksandra 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
5 miejsce Majewska Julia 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
6 miejsce Machul Natalia 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
7 miejsce Kucharska Malwina 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
3 miejsce Sitek Oliwia 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
4 miejsce Sala Amelia 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
2 miejsce Lubiejewska Martyna 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa Solo
4 miejsce Kołodziej Julia 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa Solo
6 miejsce Borowiecka Kornelia 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa Solo
1 miejsce Szewczyk Julia 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa Solo
2 miejsce Wydmańska Klaudia 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa Solo
4 miejsce Katarzyna Sowa 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa Solo
1 miejsce Sowa Katarzyna, Wydmańska Klaudia 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Salsa Solo
1 miejsce Drej Dawid, Sala Amelia 12.-15, Klasa: Pary Open, Styl: Salsa Solo
1 miejsce Król Wiktor, Szewczyk Julia 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Salsa
1 miejsce Król Wiktor, Szewczyk Julia 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Bachata
1 miejsce Kołodziej Julia 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
3 miejsce Lubiejewska Martyna 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
4 miejsce Radwańska Jagoda Lena 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
1 miejsce Wydmańska Klaudia 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
2 miejsce Wiktoria Cedro 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
1 miejsce Sułek Michał 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Caribbean Show
1 miejsce Lubiejewska Martyna, Sala Amelia 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
1 miejsce Król Wiktor, Szewczyk Julia 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
2 miejsce Maciaszczyk Natalia, Senderowska Kinga 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show

Debiuty i klasy medalowe:
Jazz Dance solo Debiut 11.-
Ocena 6 Rynk Kornelia Candela Zagnańsk
Ocena 5 Siwek Amelia Candela Art II
Ocena 6 Kin Nikola Candela Art II
Ocena 6 Wronikowska Wiktoria Candela Zagnańsk
Ocena 6 Biłowicka Zofia Candela Art II
Ocena 6 Kubara Julia Candela Art II
Ocena 6 Farot Oliwia Candela Zagnańsk
Ocena 6 Pawłowska Maja Candela Zagnańsk
Ocena 5 Szcześniak Nikola Candela Zagnańsk
Ocena 5 Kowalska Maja Candela Art II
Ocena 6 Lisowska Katarzyna Candela Zagnańsk
Ocena 6 Ludwinek Zuzanna Candela Art II
Ocena 6 Mendalska Maria Candela Zagnańsk
Ocena 6 Stelmaszczyk Nikola Candela Zagnańsk
Ocena 6 Gębska Nadia Candela Zagnańsk

Jazz Dance solo kl. Srebro 11.-
1 miejsce Wychowaniec Zuzanna Candela Art I

Jazz Dance solo kl. Złoto 11.-
1 miejsce Wieczorek Maria Candela Art II
2 miejsce Wołoszyn Antonina Candela Art II

Jazz Dance solo kl. Złoto 12. - 15
1 miejsce Wychowaniec Julia Candela Art I

Salsa solo Debiut 11.-
Ocena 5 Kołodziej Natalia Studio Tańca Candela
Ocena 5 Marciniak Zuzanna Candela Sienno
Ocena 6 Bojek Natalia Candela Sienno
Ocena 6 Strzelecka Diana Candela Sienno
Ocena 5 Grudniewska Olga Candela Sienno
Ocena 5 Szostak Zofia Studio Tańca Candela
Ocena 5 Lech Paulina Studio Tańca Candela
Ocena 6 Włodarczyk Angelika Candela Sienno
Ocena 6 Grudniewska Olga Candela Sienno
Ocena 5 Domagała Oliwia CANDELA

Salsa solo Debiut 12.-15
Ocena 6 Bojek Julia Candela Sienno

Salsa solo kl. Brąz 11.-
2 miejsce Karyś Małgorzata Candela Junior
2 miejsce Ozga Maja Studio Tańca Candela
1 miejsce Krygier Oliwia Candela Sienno
2 miejsce Tłuścik Julia Candela Sienno
1 miejsce Ładak Ola Candela Sienno
1 miejsce Karnat Zuzanna Studio Tańca Candela

Salsa solo kl. Brąz 12.-15
1 miejsce Grudniewska Oliwia Candela Sienno

Salsa solo kl. Srebro 11.-
1 miejsce Sarnot Marcelina Studio Tańca Candela

Salsa solo kl. Srebro 12. - 15
1 miejsce Marzec Natalia Studio Tańca Candela
1 miejsce Strojny Kornelia Candela Sienno
2 miejsce Dygas Oliwia Candela Sienno

Salsa solo kl. Złoto 11.-
2 miejsce Penkala Gabriela Studio Tańca Candela
2 miejsce Wrona Natalia Studio Tańca Candela

Gratulacje dla tancerzy !!!

#candelakielce #candelateam #candelaART


© Candela Kielce 2011 - 2019 / Zouk Poland Zone 2011 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl