Kalendarz Imprez

26 medalowych miejsc dla Candela Team

26 medalowych oraz wiele pozostałych finałowych miejsc zdobyli zawodnicy zespołów Candela Team podczas sobotniego (29.11.2014) I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Freestyle Grand Prix Polski PZTF w Tańcach Par, Synchro Dance, Disco Dance i Jazz Dance.


50 zawodników z zespołów trenujących w Studio Tańca Candela walczyło na turnieju przez blisko 12 godzin. Dla niektórych z nich były to pierwsze występy turniejowe. Jak zawsze spisali się znakomicie uzyskując najwyższe lokaty w swoich dyscyplinach i kategoriach wiekowych. Oto ich wyniki:

1 miejsce Bachata Pary Klasa S 16+ Paweł Tarnowski i Małgorzata Grabowska
1 miejsce Bachata Pary Klasa E 16+ Stefan Machniewski i Karolina Rybka
1 miejsce Bachata Pary Klasa E 11- Karol Brzeziński i Martyna Lubiejewska
1 miejsce Salsa Pary Klasa B 16+ Paweł Tarnowski i Małgorzata Grabowska
1 miejsce Salsa Pary Klasa E 11- Karol Brzeziński i Martyna Lubiejewska

1 miejsce Salsa Shines Solo Klasa A 12-15 Wiktoria Salwa
1 miejsce Latino Show Solo Klasa A 12-15 Wiktoria Salwa
2 miejsce Latino Show Solo Klasa A 12-15 Marta Gałecka
4 miejsce Salsa Shines Solo Klasa A 12-15 Marta Gałecka
1 miejsce Salsa Shines Solo Klasa A 16+ Julia Szewczyk
1 miejsce Latino Show Solo Klasa A 16+ Julia Szewczyk
1 miejsce Salsa Shines Solo Klasa S 16+ Aleksandra Adamiec
1 miejsce Latino Show Solo Klasa S 16+ Katarzyna Święs
5 miejsce Latino Show Solo Klasa S 16+ Magdalena Danieluk
1 miejsce Latino Show Solo Klasa B 16+ Karolina Rybka
1 miejsce Salsa Shines Solo Klasa B 16+ Karolina Rybka

2 miejsce Salsa Shines Solo Klasa E 16+ Wiktoria Cedro
3 miejsce Salsa Shines Solo Klasa E 12-15 Karolina Grzela
7 miejsce Salsa Shines Solo Klasa E 12-15 Dominika Zuchowicz
1 miejsce Salsa Shines Solo Klasa E 11- Milena Święcka

Salsa Shines Solo Debiut 12-15 Joanna Picheta Ocena
Salsa Shines Solo Debiut 12-15 Julia Ludwinek Ocena 5
Salsa Shines Solo Debiut 12-15 Aleksandra Kwiatkowska Ocena
Salsa Shines Solo Debiut 16+ Joanna Klimaszewska Ocena 6

1 miejsce Duety Latin Show Klasa S 16+ Aleksandra Adamiec i Katarzyna Święs
1 miejsce Duety Salsa Shines Klasa S 16+ Aleksandra Adamiec i Katarzyna Święs
2 miejsce Duety Latin Show Klasa S 16+ Magdalena Danieluk i Julia Szewczyk
1 miejsce Duety Salsa Shines Klasa E 16+ Wiktoria Cedro i Weronika Osełka
1 miejsce Duety Latin Show Klasa A 12-15 Marta Gałecka i Wiktoria Salwa
1 miejsce Duety Salsa Shines Klasa A 12-15 Marta Gałecka i Wiktoria Salwa

1 miejsce Mini Formacja Latin Show Extraliga 16+
1 miejsce Mini Formacja Latin Show II Liga 12-15
1 miejsce Formacja Synchro Dance Extraliga 16+
2 miejsce Formacja Inne Formy Extraliga16+


Zdobyli łącznie 26 medali, w tym 21 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy oraz kilka równie dobrych finałowych miejsc.

Gratulujemy trenerom i zawodnikom, a teraz zabieramy się do przygotowań na Mistrzostwa Polski 2015.


© Candela Kielce 2011 - 2017 / Zouk Poland Zone 2011 - 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl