Kalendarz Imprez

10 medali dla tancerzy Candela Team

22 czerwca 2014 podczas Latino Festiwalu w Jędrzejowie odbył się I Międzynarodowy Turniej Salsy o Puchar Burmistrza Jędrzejowa. W turnieju wzięło udział wielu zawodników, w tym zespoły Candela Team działające przy Studio Tańca Candela w Kielcach.


Turniej rozgrywał się łącznie w 11 kategoriach, a zmagania tancerzy oceniało ogólnopolskie jury w 11-osobowym składzie, znanych artystów i fachowców w dziedzinie tańców karaibskich.

40 tancerzy ze Studio Tańca Candela startowało w stylach Salsa Solo, Bachata oraz Formacje Pierwszy Krok, Formacje Dorośli i Formacje Inne Formy Tańca, w 3 kategoriach wiekowych Kids, Junior i Dorośli. Zdobyli 10 medali, w tym 6 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników, po raz kolejny w tym roku spisali się "na medal". Bardzo ciężko pracowali na sali, poświęcając czas wolny, za co również bardzo im dziękujemy. Cieszymy się, że mamy tak zdolną i zmotywowaną do tańca młodzież w naszej szkole - powiedzieli Michalina i Kamil Boreccy, trenerzy i właściciele Studio Tańca Candela.

1 miejsce zdobyli:

  • Karol Brzeziński i Martyna Lubiejewska - Bachata Pary Kids

  • Paweł Tarnowski i Małgorzata Grabowska - Bachata Pary Dorośli

  • Marta Gałecka - Salsa Solo Junior

  • Aleksandra Adamiec - Salsa Solo Dorośli

  • Formacja Candela Junior w chor. " Crazy Circus", w składzie: Ada Walocha, Wiktoria Cedro, Weronika Osełka, Aleksandra Pasternak, Julia Kowalik, Milena Święcka, Aleksandra Słaba, Oliwia Kruszczak, Agnieszka Brońkowska, Aleksandra Ciepluch, Dominika Zuchowicz, Karolina Grzela.

  • Formacja Candela Team w chor. "Celebrities", w składzie: Aleksandra Adamiec, Magdalena Danieluk, Katarzyna Święs, Wiktoria Salwa, Marta Gałecka, Marta Robak, Paulina Młynik, Karolina Rybka, Julia Szewczyk.

2 miejsce zdobyli:

  • Krystian Paluch i Milena Święcka - Bachata Pary Kids

  • Wiktoria Salwa - Salsa Solo Junior

  • Formacja Candela Dancehall Team, trener i choreografia - Aleksandra Adamiec skład zespołu: Aleksandra Droszcz, Gębska Natalia, Gierak Aleksandra, Kmiecik Martyna, Krawczyk Anita, Kurek Dominika, Michalczyk Milena, Osman Sandra, Wojtaś Katarzyna, Dziedzic Aleksandra, Bator Anna.

3 miejsce zdobyła:

  • Katarzyna Święs - Salsa Solo Dorośli

Pozostałe finałowe miejsca zdobyli też:
4 miejsce - Marta Robak w Salsa Solo Adults
5 miejsce - Joanna Klimaszewska i Wiktor Basiak w Bachata Pary Dorośli
8 miejsce - Paulina Młynik w Salsa Solo Dorośli

Ogromne gratulacje dla młodych tancerzy !!!


© Candela Kielce 2011 - 2019 / Zouk Poland Zone 2011 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl