Kalendarz Imprez

Warsaw Salsa Festival 9-11.11.2012

Jedziemy na ten wyjątkowy festiwal Salsy w listopadzie 2012. Organizator przewidział dla naszej grupy zniżki. Wszystkim zainteresowanym wspólnym wyjazdem na ten szalony salsowy weekend, udzielamy informacji w studio. Polecamy wam ten gorrrący salsowy festiwal !!!


WSF – Warsztaty z najlepszymi, Szalone imprezy, Fenomenalna atmosfera albo jak kto woli Warsaw Salsa Festival. Wydarzenie, które zdobyło renomę na całym świecie zaskarbiając sobie sympatię fanów wszelkich stylów tanecznych. Co stoi za sukcesem tego eventu? To proste, u podstaw leży zdobywane przez lata doświadczenie ludzi tańczących, chcących dać innym tancerzom festiwal o jakim sami marzą. To najlepsi artyści, którzy wyróżniają się na salsowej scenie pasją, charyzmą i profesjonalizmem. Jednak najważniejszym elementem są uczestnicy, przyjeżdżający do stolicy setkami (dosłownie setkami) z całej Europy i nie tylko. Z myślą o nich przez cały rok planowane są warsztaty, wyszukiwane najlepsze sale na zajęcia, najbardziej klimatycznych miejsca na imprezy, aby przez te dni móc razem dzielić niesamowita energię.

Ósma edycja to 4 imprezy do białego rana (pomimo listopadowych długich nocy!), 3 parkiety: główny, sala sensual oraz sala kubańska. Powalający skład instruktorów z Eddiem Torresem na czele gwarantuje warsztaty inspirujące, dostarczające zarówno rozrywki jak i wiedzy. W grafiku na pewno znajdą się klasyki gatunku czyli: Pachanga z Juanem Matosem, partnerwork on2 z Adolfo Indacocheą, rumba z Maykelem Fontsem, zouk z Pastym i Jostą, bachata z Ataca i Alemaną, Orishas z Yeni Molinet, reggaeton z Black Energy, body movement z Burju i Victorem, styling z Yamulee, kizomba z Afrolatin Connection, tricks & dips z Nuno i Vandą czy footwork z Ramark Dance Company. VIP pass na WSF 2012 to absolutny must have tego sezonu! Już zakreśliliście weekend 9-11 na czerwono w kalendarzu?

Szczegółowe info na stronie organizatora: www.salsafestival.pl


© Candela Kielce 2011 - 2019 / Zouk Poland Zone 2011 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl