Kalendarz Imprez

Candela Summer Fit

Istnieje wiele sposobów na to, aby pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów, jednym z nich jest taniec. Taniec to połączenie przyjemności z pożytecznością, dostarcza pozytywnych emocji, a wraz z nim tracimy zbędny tłuszczyk nagromadzony poprzez nieracjonalne żywienie.


Godzina tańca pozwala na pozbycie się od 200 do 400 kcal, w zależności od intensywności ruchów. Ponadto świetnie aktywizuje wszystkie mięśnie ciała, pracują nie tylko nogi i biodra, ale także ręce i brzuch. Taniec to nie tylko wysiłek fizyczny, to także sposób na rozrywkę i uatrakcyjnienie wieczorów. Pomaga na pozbycie się stresów i ukojenie nerwów. Zmniejsza bóle pleców i bóle menstruacyjne. Posiada właściwości terapeutyczne. Tańcząc przy dźwiękach ulubionej muzyki, łatwo się zapomnieć, łatwo też się zrelaksować.

W związku z nadchodzącym latem zapraszamy do udziału w programie SUMMER FIT, w ramach którego proponujemy zajęcia taneczne i rekreacyjne, które sprawią, że poczujecie się wyśmienicie !!!!

Zapraszamy na zajęcia:

Salsa Solo - kubańska muzyka i szpilki: czwartki 19.30

Zumba - wysiłek w latynoskim wydaniu:
wtorki 17.30

Latin Fusion - mieszanka latynoskich stylów
: środy 20.00 - ZAPISY-NOWY NABÓR

Dancehall - jamajska potańcówka: piątki 17.30 ZAPISY-NOWY NABÓR

Wszystkie grupy mają charakter otwarty - w każdym momencie można do nich dołączyć, bo poziom trudności dostosowany jest do uczestników.


GRAFIK dostępny w zakładce NAUKA TAŃCA


© Candela Kielce 2011 - 2019 / Zouk Poland Zone 2011 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl