Kalendarz Imprez

Justyna

Belly Dance, Bollywood Dance, Flamenco


Największą pasją i radością Justyny jest taniec orientalny - Belly Dance i Bollywood Dance. Do wszystkich zajęć podchodzi z entuzjazmem oraz energią. W pełni angażuje się w to, co robi i lubi pracę z ludźmi. To, że każdy człowiek jest inny, sprawia że indywidualnie podchodzi do uczestników zajęć, co zapewnia im możliwość rozwoju.

Jest absolwentką Wydziału Form Przemysłowych, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, oraz uczelni Glasgow School of Art, w Szkocji. Studia artystyczne byly doskonałą okazją do rozwinięcia nie tylko umiejętności plastycznych, ale takich cech jak pomysłowość, charyzma, umiejętność prowadzenia zajęć. Uwielbia wyzwania i niekonwencjonalne projekty, stara się proponować oryginalne pomysły i choreografie, które przykują uwagę odbiorców i zostaną w ich pamięci na dłużej.

Podczas kilkuletniej współpracy ze szkołami tańca w Szkocji, Polsce i Indiach miała okazję prowadzić liczne zajęcia, jak również brać udział w warsztatach tanecznych. Prowadziła zajęcia tańca orientalnego, jak również uczyła choreografii z teledysku Beyonce, Single Ladies. Miała okazje przygotowywać choreografie dla młodych par. Praca instruktora nauczyła ją jak być wnikliwym obserwatorem, odczytującym potrzeby osób, z którymi pracuje. Prowadzi zajęcia także w języku angielskim.


© Candela Kielce 2011 - 2017 / Zouk Poland Zone 2011 - 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów zawartych na niniejszej stronie jest zabronione!
code by: codeplex.pl